KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903343
nr 1390 3343
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, hästar. Olja på pannå, 20x35, yttermått inklusive ram: 38x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:02:24
300 kr
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)